Zespół Szkół Ogólnokształcących w Grębowie

im. prof. Stanisława Bąka

 
  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Rekolekcje Maturzystów

Email Drukuj PDF

Wrocław 21 - 23 września 2011

W dniach 21 - 23 września 2011 r. klasa III LO wraz z opiekunami: P. Teresą Maciąg i ks. Adamem Kamińskim uczestniczyła w rekolekcjach maturzystów, które odbyły się we Wrocławiu.

Więcej…
 

Noc Naukowców

Email Drukuj PDF

Noc Naukowców Kraków  23 września 2011

23 września 2011 drzwi krakowskich uczelni otworzyły swe podwoje dla młodych entuzjastów nauki w ramach kolejnej Nocy Naukowców

Z zaproszenia skorzystali uczniowie naszej szkoły, tj. młodzi  entuzjaści z liceum (kl. II i I), a także gimnazjum (kl. II i II).

 

Więcej…
 

Wycieczka Zakopane

Email Drukuj PDF

Wycieczka Integracyjna LO - Zakopane 13 - 15 września 2011 r.

Uczniowie naszego liceum i gościnnie gimnazjaliści uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Zakopanego. Skorzystali z wielu atrakcji parku wodnego "Tatralandia" na Słowacji. Przeszli wąwozem Homole i Doliną Strążyńską. Wspięli się na Gubałówkę oraz zjechali wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu. Zwiedzili piękny zabytkowy cmetarz na "Pęksowym Brzyzku" w Zakopanem.

Więcej…
 

Ogniska klasowe

Email Drukuj PDF

Wrzesień upływa pod hasłem integracji zespołów klasowych i szkolnych. Piękna pogoda sprzyja organizacji ognisk klasowych. Szczególnie ważne jest to dla uczniów rozpoczynających naukę na nowym etapie edukacyjnym. Pieczona kiełbaska i dobry humor sprzyjają lepszemu poznaniu się i nawiązaniu  nowych przyjaźni.

 

Chrońmy Lasy

Email Drukuj PDF

?Chrońmy lasy ? nie zaśmiecajmy ich?

 

Pod tym hasłem odbyła się tegoroczna akcja ?SPRZĄTANIA ŚWIATA?. Nasza szkoła również przyłączyła się do tej międzynarodowej kampanii, której celem jest wzrost świadomości ekologicznej społeczeństw.

19.09.2011 r. klasy II Gimnazjum wraz ze swoimi wychowawcami wyruszyły ochoczo, aby porządkować najbliższą okolicę:

Więcej…
 

Zarządzenie nr 2/2011/12

Email Drukuj PDF

Zarządzenie nr 2/2011/12

 

Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących

w sprawie spotkania z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego, które odbędzie się 27 września 2011r.

Więcej…
 
Strona 119 z 119